Duyurular  »  Telekomünikasyon Sektörünün Yurtdışına Açılımına Yönelik Sağlanacak Teşvikler Webınarı -Saat Değişikliği
24 Mayıs 2022
Sayın Üyemiz,
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından organize edilen, 'Telekomünikasyon Sektörünün Yurtdışına Açılımına Yönelik Sağlanacak Teşvikler'' başlıklı webinarda saat değişikliği olmuştur.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden Odamıza iletilen yazıda, Birlik bünyesinde yürütülen sektör bilgilendirme faaliyetleri kapsamında, 26 Mayıs 2022 tarihinde 15:30-16:45 saatleri arasında ''Telekomünikasyon Sektörünün Yurtdışına Açılımına Yönelik Sağlanacak Teşvikler'' başlıklı bir webinar düzenleneceği bildirilmektedir.
Yazıda devamla, webinarda, 20 Nisan 2022 tarihinde yayınlanan "Türkiye Bilişim Sektörünün Uluslararasılaşması ve E[1]Turquality (Bilişimin Yıldızları) Programı Hakkındaki Cumhurbaşkanlığı Kararı'' çerçevesinde; telekomünikasyon sektörüne sağlanan teşvik ve destekler hakkında bilgi verileceği belirtilmektedir. Veri merkezi, telekomünikasyon, bulut veri ve iletişim, 5G gibi sektörleri ilgilendiren webinarın ardından, katılımcıların konu hakkındaki sorularının cevaplandırılacağı belirtilmektedir.Bilgilerinize sunarız.
Saygılarımızla,
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası


Hızlı İletişim

Foto Galeri

Site Haritası