Duyurular  »  BEST For Energy Projesi Kapsamında Düzenlenecek ?Temiz Enerji ve Temiz Teknolojilerde İş Geliştirme? Konulu Eğitim Hakkında

12 Ekim 2022 -

Sayın Üyemiz,

İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) ve Enerji Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (ENSİA) ortaklığında yürütülen BEST For Energy Projesi çerçevesinde Odamıza iletilen yazıda, Proje kapsamında gerçekleştirilen analizler sonucunda, firmaların kapasitelerinin geliştirilmesi ve uluslararası rekabet gücünün artırılması için kapsamlı bir eğitim programının tasarlandığı bilgisi paylaşılmaktadır.


Yazıda, eğitim programı kapsamında gerçekleştirilecek “Temiz Enerji ve Temiz Teknolojilerde İş Geliştirme” konulu 11. Eğitimin, 18 Ekim 2022 tarihinde 09:30 – 16:30 saatleri arasında Wyndham Grand İzmir Özdilek’te, eğitmen Sn. Özlem Kıldır tarafından verileceği belirtilmektedir.

Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek eğitimin programı, eğitmen özgeçmişi ve başvuru formunun https://www.bestforenergy.org/egitim-11-i-1972 internet bağlantısında sunulduğu belirtilerek; eğitim sonunda tüm katılımcılara dijital katılım sertifikası verileceği ifade edilmektedir.

 

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Turgutlu Ticaret ve Sanayi OdasıHızlı İletişim

Foto Galeri

Site Haritası