Duyurular  »  Fas ? Lokomotif Alımı, Bir Lokomotif Bakım ve Onarım Tesisinin İnşası ve Bir Üretim Tesisinin İnşasına İlişkin İlgililerin Tespiti İhalesi

26 Eylül 2022

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden iletilen 23.09.2022 tarih ve 9411 sayılı yazıda, Ticaret Bakanlığı’ndan alıkları yazıya atfen, Fas Demir Yolu Ofisi (ONCF) tarafından, 2025-2030 döneminde yılda 10 ila 20 lokomotif alımı, bir lokomotif bakım onarım tesisinin inşası ve üretimi, iç ve dış piyasaya yönelik bir lokomotif üretim tesisinin inşasına ilişkin "İlgililerin Tespiti İhalesi" açıldığı belirtilmiştir.

İhale dosyası kamu ihaleleri portalı (www.marchespublics.gov.ma ) ve Fas Demir Yolu Ofisi (ONCF) web sitesinden (www.oncf.ma) temin edilebilmektedir.

İhalede verilen üç hizmet birbirinden ayrılmazdır. İlgilenebilecek firmaların kamu ihaleleri portalı üzerinden "Cellule COD - Service Global Sourcing, 8 bis, rue Abderrahmane El Ghafiki 10090, Agdal, Rabat" adresine alındı belgesi mukabilinde başvurabileceği ya da taahhütlü posta gönderimi yoluyla başvuru gönderilebileceği belirtilmektedir. Başvurular yerel saatle 16 Kasım 2022 saat 09:00'a kadar teslim alınacaktır.

Bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası

EK: Fas Demiryolu Ofisi İhale Dosyası

 Hızlı İletişim

Foto Galeri

Site Haritası