Duyurular  »  3. Bahreyn Hayvan Üretimi Sergisi
Bahreyn Kralı Majesteleri Hamad Bin İsa Al Khalifa himayelerinde, Belediyeler ve Kentsel Planlama Bakanlığı ve Birleşmiş Milletler Sınai Kalkınma Teşkilatı (UNIDO) - Yatırım ve Teknoloji Teşvik Ofisi (ITPO) işbirliğinde, 3. Bahreyn Hayvan Üretimi Sergisi- 2014 "Mara'ee"'in, 19-22 Mart 2014 tarihlerinde, Bahreyn Krallığı'nda düzenleneceği iletilmektedir.
Yazıda devamla, söz konusu Sergi'nin tarım, hayvan yetiştiriciliği, veterinerlik, gıda sanayii, kümes hayvancılığı ve balık yetiştiriciliği alanlarındaki son gelişmelere dikkati çekmeyi hedeflediği iletilmektedir. Hayvancılık, kümes hayvancılığı, balık yetiştiriciliği, hayvansal ürünler, yem & hayvan yemi, tarım makinaları ve ekipmanları, veterinerlik ürünleri ve hizmetleri, evcil hayvan ürünleri ve hizmetleri, bilimsel yayınlar ve diğer ilgili kategorilerin de fuarda yer alacağı ifade edilmektedir.
Katılımcılara aşağıdaki hizmetlerin sağlanacağı bildirilmektedir.
 
1-    Boş sergi alanı
2-    Yurtdışından katılanlar için fuar süresince ücretsiz otel konaklaması ( her şirket için bir oda tek veya çift kişilik)
3-    Fuar alanı-otel arası ücretsiz ulaşım imkanı
4-    Sergi alanında şirket levhası, ışık, tek fazlı güç soketi, 1 bilgi sistem sayacı, 2 sandalye, 1 çöp sepeti dahil stant tahsisi,
5-    Vize işlemleri ve havaalanı karşılaması
6-    Sergiye katılacak hayvan ve ürünlerin girişi için prosedürleri kolaylaştırmak
7-    Bahreyn Krallığı'nda kalınan süre boyunca hayvan ve kuşların bakımı için veterinerlik hizmeti
8-    Sergi alanında medikal klinik ve ambulans hizmeti
Ayrıca, bahsekonu sergi ile ilgili detaylı bilgiye www.maraee.gov.bh adresinden ulaşılabilsiniz


Hızlı İletişim

Foto Galeri

Site Haritası