Duyurular  »  T.C. Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması Ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğünden 25?inci Tüketici Ödülleri İlanı

21 Aralık 2021

Sayın Üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığı Tüketici Sorunları İl Hakem Heyeti’nden Odamıza iletilen yazıda, Tüketicinin korunması ve bilinçlendirilerek bu yönde hak arama alışkanlıklarını yaygınlaştırmak, tüketici haklarına saygılı kişi, kurum ve kuruluşları teşvik etmek, tüketicinin korunması ve bilinçlendirilmesiyle ilgili bilimsel çalışmaları özendirmek amacıyla, “Bilinçli Tüketici Ödülü”, “Yazılı Basın Tüketici Ödülü”, “Radyo-Televizyon Program Ödülü”, Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü”, “Bilimsel Çalışma Ödülü” ve “Tüketici Özel Ödülü” dallarında her yıl verilen Tüketici Ödülleri’ nin bu yıl 25 incisinin verileceği bildirilmektedir.

2021 yılı faaliyetlerine göre verilecek olan 25. Tüketici Ödülleri ilanı ekte gönderilmekte olup bakanlığın web sitesinde de yer almaktadır. Bu amaçla yürütülen çalışmalarda dikkate alınmak üzere söz konusu ödüllerin verilmesine ilişkin olarak ekli duyuruda dalları ve değerlendirme kriterleri belirtilen konularda tarafınızca önerilen kişi, kurum ve kuruluşların isim, unvan ve iletişim bilgileri ile ilgililerin önerilme gerekçelerine ilişkin bilgi ve belgelerin ayrıca radyo televizyon dalında aday gösterileceklerin program örneklerinden derlenmiş olan yayın kayıtlarının ve yazılı basın dalında aday gösterileceklerin yayın örneklerinin en geç 27/01/2022 tarihine kadar Bakanlığın Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü’ne bildirilmesi gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası

Ek1: Yazı

Ek2: İlanHızlı İletişim

Foto Galeri

Site Haritası