Duyurular  »  Santiago De Compostela İspanya İş Adamları Heyeti

Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonu ve THY işbirliği ile 27-29 Kasım 2013 tarihleri arasında İspanya’ya yönelik işadamı heyeti düzenlenecektir. Santiago De Compostela şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda iş gezilerinin yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan iş görüşmeleri de gerçekleştirileceğine dikkat çekilmektedir.

 Pazar payımızın arttırılması ve bölgeye yönelik yeni iş imkanlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek söz konusu heyete hazır giyim ve konfeksiyon, taşıt araçları ve yan sanayi, kimyevi maddeler ve mamulleri, elektrik-elektronik, tekstil ve hammaddeleri, demir ve demir dışı metaller, kuru meyve ve mamulleri, çimento ve su ürünleri sektörleri ile ilgili uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firmaların da katılmalarında yarar görüldüğü belirtilmiştir.

 Bu kapsamda, azami 20 katılımcıdan oluşacak heyete katılmak isteyen firmalarınwww.tim.org.tr’de yer alan başvuru formunu (http://goo.gl STEcPp) eksiksiz doldurularak elektronik ortamda, en geç 15 Kasım 2013 Cuma günü mesai bitimine kadar başvuru yapmaları, organizasyon kapsamındaki uçak bileti, konaklama, ikili görüşmeler ve transfer giderlerinin karşılanmasını teminen firmalarımızın, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Vakıfbank Şirinevler Şubesi (Iban No: TR93 0001 5001 5804 8000 9634 35), Swift Kodu: TVBATR2A Euro hesabına 880. – Euro avans (katılımcının iptal etmesi durumunda iadesiz) ödeme yapmaları ve ilgili banka dekontunu [email protected] e-posta adresine iletmeleri gerekmektedir.               Hızlı İletişim

Foto Galeri

Site Haritası