Duyurular  »  Kamu Alımları Sempozyumu

05 Aralık 2022  -

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza iletilen bir yazıda; kamu alımlarına ilişkin güncel gelişmeleri paylaşmak ve sektör sorunlarını ele alarak, çözüm önerilerini istişare etmek amacıyla TOBB, Kamu İhale Kurumu ile TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi işbirliğinde 14-15 Aralık 2022 tarihlerinde TOBB İkiz Kuleler/Ankara'da "4. Kamu Alımları Sempozyumu"nun gerçekleşeceği bilgisi paylaşılmıştır.

T.C. Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Dr. Nurettin Nebati ile TOBB Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımı ile gerçekleştirilecek sempozyumda; mal, hizmet ile danışmanlık hizmet alımı ve yapım işleri ihalelerinde güncel gelişmeler, sorunlar ve öneriler, kamu İhale Kurumu ve kamu alımlarına genel bakış, Elektronik Kamu Alımları Platformu ve kamu alımlarında dijital dönüşüm, kamu ihale sözleşme uygulamalarında güncel gelişmeler ile kalkınmada kamu alımlarının rolü konuları görüşülecektir.

Sempozyuma ilişkin detaylı program ekte sunulmaktadır.

Sempozyuma katılım için 9 Aralık 2022 Cuma günü mesai bitimine kadar https://ihale.gov.tr/Sempozyum/KatilimciKayit.aspx adresinden kayıt olunması gerekmektedir.

 

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası

 

Ek: Sempozyum ProgramıHızlı İletişim

Foto Galeri

Site Haritası