Duyurular  »  Canlı Besi ve Süt Hayvanları Fuarı

Türkiye’nin ilk ve Tek Canlı Besi ve Süt Hayvanları Fuarı Hayvancılık ve Gıda Teknolojileri sektörüne damgasını vuracak olan ANADOLU EXPO 1. CANLI BESİ HAYVANLARI, HAYVANCILIK, ET VE ET ÜRÜNLERİ İŞLEME TEKNOLOJİLERİ FUARI ve ANADOLU EXPO 1. CANLI SÜT HAYVANLARI, HAYVANCILIK, SÜT, GIDA YEM TEKNOLOJİLERİ FUARI 22-25 MAYIS 2014 tarihlerinde hayvancılık ve gıda teknolojileri sektörünün en önemli merkezi İzmir’de gerçekleşecek.

Türkiye süt üretiminin 1.si canlı hayvan ithalat ve ihracatının kapısı, modern işletmelerin ilk hayata geçirildiği Ege’nin İncisi İzmir`de,  son yıllarda Türkiye’nin hayvancılıkta yapmış olduğu atılım ve gelişmeleri Dünya’ya tanıtmak ve dünyadaki gelişmeleri Türkiye ile tanıştırmak için “ANADOLU EXPO 1. CANLI BESİ HAYVANLARI, HAYVANCILIK, ET VE ET ÜRÜNLERİ İŞLEME TEKNOLOJİLERİ FUARI’ ve  ANADOLU EXPO 1. CANLI SÜT HAYVANLARI, HAYVANCILIK, SÜT, GIDA YEM TEKNOLOJİLERİ FUARI” hazırlanmıştır. Bu önemli 2 fuar gelişen Türk hayvancılığını taçlandıracak ve markalaşan ülkemizin yeni bir değeri olacağına inancımız tamdır.

Canlı hayvan ve Hayvancılık sektörünün en iyi firmalarını bir araya getirecek olan ‘ANADOLU EXPO 1. CANLI BESİ HAYVANLARI, HAYVANCILIK, ET VE ET ÜRÜNLERİ İŞLEME TEKNOLOJİLERİ FUARI’ ve  ANADOLU EXPO 1. CANLI SÜT HAYVANLARI, HAYVANCILIK, SÜT, GIDA YEM TEKNOLOJİLERİ FUARI’ında, geleceğe dönük akılcı yatırımlar yaparak yeni ticari ilişkiler kurduğunuza şahit olacaksınız. Fuarların Hedefi; Hayvancılık ve gıda teknolojileri sektörünün en iyi firmalarının bir arada olmasını, hızla gelişen bu sektörde yeni ürünlerin tanıtılmasını, hayvansal ürünlerin işlenmesine yönelik teknolojileri ihtiyacı olan işletmeler yeni ticari ilişkilerin kurulmasını, pazar payının arttırılmasını ve geleceğe dönük akılcı yatırımların yapılacağı, Türkiye’deki sektörün tek ismi olmayı hedef edinmiştir.

Fuarlarda canlı hayvandan gıda hayvansal gıda teknolojilerinden, işlenmiş ürüne kadar hayvancılık sektörünü geniş bir yelpazede profesyonellerini bir araya getirecek.

Türk Hayvancılık hayvansal ürün Sektörünün gelişmesi ve verimliliğinin artırılması yolunda gerekli olan bilgi ve teknolojilerin üretici ve sektör profesyonelleri ile buluşmasını sağlamak, AB ile bütünleşme sürecinde yapılan çalışmaların dünya vitrininde sergilenmesine aracı olmaktır.

 

Konuyla İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin;

www.platformfuar.com

 

Fatma EROL

Satış Sorumlusu

Platform Fuarcılık Hizm. Ltd. Şti.

 

Tel    : 0232 347 80 33(pbx)

Fax   : 0232 347 80 53

GSM: 0507 769 87 47

 Hızlı İletişim

Foto Galeri

Site Haritası