Duyurular  »  Belarus Uluslararası Yatırım Konferansı
Belarus Ticaret ve Sanayi Odası (BelCCI) ve EUROCHAMBRES işbirliğinde 5 Aralık 2013 tarihinde Minsk'de 'Belarus Yatırım Potansiyeli ve Fırsatları' konulu Uluslararası Yatırım Konferansı gerçekleştirileceği bildirilmektedir. Söz konusu Konferans ile, East Invest Projesi (http://www.east-invest.eu) çerçevesinde Belarus'u cazip bir yatırım yeri olarak tanıtmak ve Belarus'un kilit roldeki ekonomik sektörlerinde Avrupa yatırımlarını teşvik etmenin amaçlandığı belirtilmektedir.
Yazıda devamla, yatırımcı arayışında olan Belarus şirketlerinin, East Invest web sitesinde yatırım profillerini kayıt ettikleri belirtilerek, söz konusu profillere http://www.east-invest.eu/en/Investment-Promotion adresindeki online katalogtan ulaşılabileceği ifade edilmektedir. Ayrıca, Belarus ile işbirliği ile ilgilenen yabancı şirketlerin konferansa katılım için aynı web sitesinden yararlanabileceği bildirilmektedir.
Konferans boyunca Belarus şirketleri tarafından bilgi ve iletişim teknolojileri, tekstil, ulaştırma, lojistik, alternatif enerji, endüstriyel torun ve sürdürülebilir inşaat sektörlerindeki iş fırsatları hakkında bilgi verileceği ifade edilmektedir.
Konferansa katılım ile ilgili her türlü soru için Belarus Ticaret ve Sanayi Odası (BelCCI) Uluslararası Programlar ve Projeler Sektörü ile iletişime geçilebilir. (Telefon: +37517237-79-66, +37517284-74-22 E-mail: [email protected] Website: http://www.cci.by/)


Hızlı İletişim

Foto Galeri

Site Haritası