Duyurular  »  Kolombiya Genel Ticaret Heyeti

30 Ocak 2023

Sayın Üyemiz,

Ege İhracatçı Birliklerinden (EİB) Odamıza iletilen yazıda, Kolombiya Genel Ticaret Heyeti gerçekleştirileceği bilgisi paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi ve başvuru koşulları aşağıda derlenmiştir.

T.C. Ticaret Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) koordinasyonu, EİB Genel Sekreterliği organizasyonunda, Bakanlığımız Uzak Ülkeler Stratejisi kapsamında potansiyel pazar niteliğindeki ülkelere yönelik ihracatımızda artış sağlanması ve ihraç ürünlerimizin tanıtımı amacıyla, 27-30 Mart 2023 tarihleri arasında, Kolombiya’ya yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup Bogota şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda, Kolombiya’dan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Bahse konu ticaret heyetimize başvuru için son tarih 13 Şubat 2023 Pazartesi günü mesai saati bitimidir.Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/colombia-bogota-2023internet adresinde yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup firma bazlı yapılacak ön çalışmanın ardından heyete katılımı uygun görülen firmalarımız için ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı, transfer ve tercüman giderlerinden oluşan katılım bedeli 1.300 USDolarak belirlenmiştir. Eşleştirme çalışması kapsamında ön değerlendirme yapılan ve katılımı uygun görülen firmalarımıza konuya ilişkin bilgilendirme e-posta aracılığıyla yapılacaktır.

Ön başvuruları olumlu sonuçlanan firmalarımız için heyete katılımları ödeme dekontlarının EİB Genel Sekreterliğine ([email protected] ) ulaşmasıyla kesinleşecektir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası

 Hızlı İletişim

Foto Galeri

Site Haritası