Duyurular  »  Anfaş Hotel Equıpment 2014 Uluslararası Konaklama Ve Ağırlama Ekıpmanları İhtısas Fuarı
ANFAŞ HOTEL EQUIPMENT 2014 ULUSLARARASI KONAKLAMA VE AĞIRLAMA EKIPMANLARI İHTISAS FUARI

22-25 Ocak Aralık 2014 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da, Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş. tarafından "ANFAŞ HOTEL EQUIPMENT 2014 - Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı” düzenlenecektir.

2013 yılında 41 ülkeden 780 yabancıyı, toplamda ise 30.212 ziyaretçiyi ağırlayan fuarda 2014 yılında 40.000 m2 alanda yaklaşık 500 yerli/yabancı katılımcı firma ve 30.000 profesyonel ziyaretçinin ağırlanması hedeflenmektedir.

"ANFAŞ HOTEL EQUIPMENT 2014 - Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı"nda stand açması planlanan sektörler; Restoran, Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane Makine ve Gereçleri, Fastfood, Pastane Sistem ve Malzemeleri, Servis Malzemeleri, Otel Tekstili, Dekorasyon Malzemeleri, Otel Mobilyaları, Kongre Salonu Tefriş ve Ekipmanları, Personel Kıyafetleri, Temizlik Malzeme Araç ve Gereçleri, Park, Bahçe, Plaj Ekipman ve Peyzaj Malzemeleri, Jeneratörler ve Kesintisiz Güç Kaynakları, Isıtma ve Soğutma Sistemleri, Havuz , Sauna, Hamam, Jakuzi ve Aksesuarları, Eğlence ve Tanıtım Ekipman Faaliyetleri vb.

Ayrıca söz konusu fuarda aşağıdaki ziyaretçi (alım) grupları hedeflenmektedir; 

Öğretmenevleri, Polisevleri, Vilayet Evleri, ve Resmi Kurum Sosyal Tesisi Yöneticileri, Otel, Tatil Köyü, Pansiyon, ve Turistik Tesis Yöneticileri ve Satın Alma Yöneticileri, Restoran, Cafe, Bar Satın Alma Yöneticileri, Mimar, Mühendis ve Müteahhitler, Otel, İnşaat ve Proje Taahhüt Firmaları Yöneticileri vb.

Söz konusu fuara katılmak ya da fuarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için aşağıda iletişim bilgileri verilen Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş. ile irtibat kurabilirsiniz.

Detaylı bilgi için:

www.anfashotelequipment.com

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

Gül Karaca
[email protected]
0242 462 20 00

Canan Dağyar
Yurtiçi Ziyaretçi Dep. Temsilcisi
[email protected]Hızlı İletişim

Foto Galeri

Site Haritası