Duyurular  »  4. EİT İş Forumu, 26 Kasım 2021 Aşkabat

19 Kasım 2021 -

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza iletilen 18.11.2021 tarih, 10431 sayılı yazıda, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı'nın 9.11.2021 tarih ve 1231 sayılı yazısına atfen; Türkmenistan Ticaret ve Sanayi Odası, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı (EİT) Sekreterliği ve Sekretaryası Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yürütülen EİT Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, 15. Ekonomik İşbirliği Teşkilatı (EİT) Zirvesi kapsamında, 26 Kasım 2021'de, 4. EİT İş Forumu, Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat kentinde hibrit modda (fiziki ve online) gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

İş Forumu'na İran, Pakistan, Afganistan, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan ve Türkmenistan'da çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firma temsilcilerinin katılımları beklendiği ifade edilmiştir.

Online kayıt EİT web sitesinde açık olup, 22 Kasım 2021 tarihinde kapatılacaktır. Rusça ve İngilizce simultane tercüme hizmeti sağlanacak olup taslak program ekte sunulmuştur. Toplantı zoom linkinin, teyit veren katılımcılara ayrıca iletileceği belirtilmiştir.

Katılım formu ve ayrıntılı bilgi için aşağıda bildirilen sitesinin ziyaret edilmesi gerektiği bildirilmiştir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası

Link:

https://eco.int/general_content/88737-Registration-for-4th-ECO-Business-Forum.html?t=General-content

EK: Program Updated Eng (2 sayfa)Hızlı İletişim

Foto Galeri

Site Haritası