Duyurular  »  Ege Bölgesi Savunma Sanayi ve Tedarikçi Zirvesi
Savunma Sanayii Müsteşarlığı’nın destekleriyle Savunma Sanayinin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, 15-16 Mart 2018 tarihlerinde, İzmir'de tüm sektörlere açık Ege Bölgesi Savunma Sanayi & Tedarikçi Zirvesi yapılacaktır.

İşletmelerin savunma sanayi firmalarına malzeme ve hizmet üretmeleri, direkt satış ve anlaşma yapabilmesi, tedarikçi olabilmesi için 2 gün süresince 15’er dakikalık Savunma Sanayi Firması & Tedarikçi B2B İş Görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

Zirveye Aselsan, Havelsan, Roketsan, TUSAŞ (TEİ) Kamu Orijinli Savunma Sanayi Firmaları ve BMC, FNSS, Otosan özel sektör savunma sanayi firmalarının tedarikçi ve satın alma yetkilileri katılacaklardır. 

Ege Bölgesi öncelikli, başta otomotiv, makine imalat, metal maden, petrokimya, inşaat, tekstil, elektronik, yazılım ana ve yan sanayi dahil tüm sektörlerde malzeme imalatı ve hizmet üreten firmaların, savunma sanayi firmalarına tedarikçi olma imkanı sağlanacaktır. 

İşletmeler, B2B iş görüşmelerinde savunma sanayi firmalarına projelerini ve üretim önerilerini de direkt sunabilecektir.

Firmalar,
https://www.savunmasanayizirve.org

internet sitesi üzerinden zirveye kayıt yaptırabileceklerdir.

Etkinliği üyelerinize duyurmanızı istirham ederiz.Hızlı İletişim

Foto Galeri

Site Haritası