Duyurular  »  24. Anfaş FoodProduct Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı
15-18 Şubat 2017 tarihleri arasında Antalya Expo Center da düzenlenecek olan Anfaş Food Product 24. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı her türlü kurum ve tesisin gıda ve içecek ihtiyacına cevap veren Türkiye’nin en kapsamlı organizasyonudur.

Türk gıda firmaları ile birlikte 15 ülkeden 400’ün üzerinde ulusal ve uluslararası katılımcı firmanın ürün ve hizmetlerini sergilediği Türkiye’nin en büyük uluslararası gıda ve içecek fuarı 2016 yılında da yoluna büyüyerek devam etti.
 42 ülkeden 1420 yabancı toplamda 47.840 profesyonel ziyaretçi rakamına ulaşan FOOD PRODUCT 2016,her sene olduğu gibi bu senede sektörün nabzını tutmayı başardı.

Gıda ve gastronomi kültürünün gelişiminde öncülük eden Anfaş Food Product Fuarında sergilenen ürünlerin yanı sıra her sene sektördeki en iyi uygulamalar ve son yenilikler ziyaretçilerin görüşüne sunulmaktadır.

Ekte tanıtımı bulunan; 24. Anfaş FOOD PRODUCT - Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı 15 – 18 Şubat 2017 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da kapılarını açacaktır.Hızlı İletişim

Foto Galeri

Site Haritası