TUTSO Başkanı Aydın'dan 15 Temmuz mesajı

Wed, 14 Jul 2021
14 Temmuz 2021 - 
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.​
15 Temmuz 2016 günü ülkemizin istiklaline ve istikbaline yapılan alçakça saldırıyı unutmadık ve unutmayacaklarını belirten başkan Aydın, "Türk milleti gücünü sandıktan, yetkisini milletten almayan bir idareyi meşru kabul etmeyeceğini, demokrasi ve milli irade dışında bir seçeneğe de asla boyun eğmeyeceğini tüm dünyaya göstermiştir. 15 Temmuz 2016 gecesi ülkemizin istiklaline ve istikbaline yapılan bu hain darbe girişiminin 5. yıldönümündeyiz. Türkiye, 15 Temmuz 2016 gecesi demokrasisine ve hukuk devleti yapısına kasteden hain ve alçakça bir saldırıyı milletin dirayetiyle geri püskürttü.
Gücünü sandıktan, yetkisini milletten almayan bir idareyi asla meşru kabul etmeyiz. Demokrasi ve milletin iradesi dışında bir seçeneğe de boyun eğmeyiz. 15 Temmuz gecesi milletimizin gösterdiği direniş bunun en güzel örneğidir.
Milletimizin dirayetiyle, ülkemizi kaba kuvvetle teslim almaya kalkanlara karşı tarihi bir set çekmiştir. Birlik ve beraberliğimizi kimsenin bozamayacağı görülmüştür.
Tarihe geçen bu destansı demokrasi mücadelesinde hayatını kaybeden 251 şehidi hiç bir zaman unutmayacağız. O gece darbecilere hadlerini bildiren aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize ve şanlı bir destanın kahramanı büyük milletimize şükranlarımız sunuyoruz" dedi.

Başkan Kayda ile Savcı Sever'den, TUTSO Başkanı Aydın'a Ziyaret

Wed, 14 Jul 2021
14 Temmuz 2021 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, Salihli ve Osmaniye'den gelen ziyaretçilerini ağırladı.
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ile Osmaniye Cumhuriyet Savcısı Eren Sever, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın’ı makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu başkanımız Faruk Aydın odamız çalışmaları hakkında misafirlerine bilgiler verdi.

TUTSO Başkanı Aydın, Kosova Heyetini Ağırladı

Tue, 13 Jul 2021

13 Temmuz 2021 - 
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Faruk Aydın, Kosava'nın Viti şehrinin belediye başkanı ve heyetini ağırladı.
Kosava'nın Viti şehrinden ilçemize gelen heyet Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.
Kosova Viti Belediye Başkanı Sokol Haliti, Viti Meclis Başkanı Naim Pira, Özel Kalem Müdürü Jakup Haxhiu, Gazeteci Bahtir Cakolli ile Kosova kültür merkezi koordinatorü Recep Gündüz Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası'nı (TUTSO) ziyaret etti.
TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, Viti şehir heyetini ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Turgutlu sanayisi ve ticareti hakkında bilgilendirmelerde bulundu ve karşılıklı işbirliği imkanları konusunda müzakerelerde bulundu.
Ziyarette Turgutlu Arnavut Kültür Derneği Başkanı Eyüp Özbilen ve yöneticileride yer aldı.

Vakıfbank yetkililerinden Başkan Faruk Aydın'a Ziyaret

Fri, 09 Jul 2021
09 Temmuz 2021
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) yönetim kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı Vakıfbank yetkilileri ziyaret etti.
Vakıfbank Turgutlu Şube Müdürü İbrahim Menekşe ile KOBİ Portföy Yöneticisi Seda Özder, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TUTSO Yönetim Kurulu başkanı Faruk Aydın, ziyaretçilerine teşekkür etti.

İYİ Parti'den TUTSO'ya Ziyaret

Wed, 07 Jul 2021
07 Temmuz 2021 - 
İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası'nı (TUTSO) ziyaret etti.
İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, , Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı makamında ziyaret etti.
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası'nın çalışmaları hakkında, İYİ Parti yetkililerine bilgi veren TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, odaya kayıtlı üyelerin isteklerini ve yaşadıkları sıkıntıları ileterek ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Ziyarette İYİ Parti Turgutlu İlçe Başkanı Önder Ertaş ile Manisa ve Turgutlu İYİ Parti yöneticileri yer aldı.

TUTSO ile Medical Park Arasında Sağlık Protokolü İmzalandı

Mon, 05 Jul 2021

05 Temmuz 2021 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) ile İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı.
İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi ile Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine sağlık protokolü imzalandı.
İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi anlaşmalı kurumlar yetkilisi Derya Şahin ve kurumsal pazarlama yetkilisi Volkan Asan, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Faruk Aydın'ı ziyaret etti. 
Gerçekleştirilen ziyarette İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı.
Protokol töreninde TUTSO yönetim kurulu üyesi Fatih Akkaynak'da hazır bulundu.

TUTSO ile Kent Koleji Arasında Protokol imzalandı

Mon, 05 Jul 2021
05 Temmuz 2021 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) ile Kent Eğitim Koleji arasında protokol imzalandı.
Kent Koleji Turgutlu kampüsü ile Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine özel indirim protokolü imzalandı.
Kent Eğitim Koleji Kampüs Müdürü Ahmet Tuncay Yapıcı ve Lise Müdür yardımcısı Tuğba Kaya, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Faruk Aydın'ı ziyaret etti. 
Ziyaretten duyduğu mennuniyeti dile getiren TUTSO yönetim kurulu başkanı Faruk Aydın, misafirlerine teşekkür ederken, "imzalanan protokol kapsamında üyelerimiz Uğur Kurslarından özel indirim alacak. Oda üyelerimize ve Turgutlu Kent kolejine hayırlı uğurlu olsun" dedi.
Protokol töreninde TUTSO yönetim kurulu üyesi Fatih Akkaynak'da hazır bulundu.

Başkan Aydın, Turgutlu'da Yeni Açılan İşyerinin Açılışına Katıldı

Tue, 29 Jun 2021
29 Haziran 2021 - 
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) yönetim kurulu başkanı Faruk Aydın, ilçemizde faaliyete giren Can Kardeşler Kuruyemiş'in açılışına katıldı.
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyesi Emrah Ek ve Turgutlu Fırıncılar Odası Başkanı Şahin Ek'in ilçemize kazandırdığı yeni iş yerinin açılışına TUTSO başkanı Faruk Aydın'da katıldı. 
İşyerinin başta işletme sahipleri olmak üzere ilçemize hayırlı olmasını temenni eden TUTSO Başkanı Faruk Aydın, bol kazançlar diledi.

Başkan Aydın, 15 Temmuz Planlama Toplantısına Katıldı

Tue, 29 Jun 2021

29 Haziran 2021- 
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Faruk Aydın, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma programı planlama komitesi toplantısına katıldı.
15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma programı kapsamında ilçemizde yapılması planlanan etkinliklerin belirlenmesi amacıyla Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz başkanlığında toplantı yapıldı.
15 Temmuz Şehitleri Anma programı ile ilgili yapılacak faaliyetler ve programlar görüşüldü.
Turgutlu Kaymakamlığı himayelerinde paydaş kurumların katılımı ile gerçekleştirilecek etkinliklerde, herhangi bir aksaklık yaşanmaması için alınacak tedbirler ve yapılacak faaliyetler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.
İçinde bulunduğumuz pandemiyle mücadele sürecine uygun olarak planlanan 15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlik programının önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacağı belirtildi.
Toplantı, yapılan değerlendirmelerin ardından sona erdi.

TUTSO Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı

Mon, 28 Jun 2021

28 haziran 2021 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO), 2021 yılının Haziran ayı olağan meclis toplantısı Koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine uygun bir şekilde katılımlı olarak gerçekleştirildi.
Koronavirüs tedbirleri nedeniyle uzun süredir video konferans şeklinde yapılan meclis topları ilk defa katılımlı olarak gerçekleştirildi.
2021 yılı Haziran  ayı olağan meclis toplantısı, TUTSO Meclis Başkanı Yavuz Semizler’in açılış konuşmasıyla başladı.
Mecliste 2021 yılı Mayıs ayı meclis tutanağı okunarak onaylandı. 2021 Yılı Mayıs ayı mizan cetvelinin tasdiki oybirliği ile kabul edildi.
Yönetim kurulunun izahatları bölümünde açıklamada bulunan TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, odanın çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Uzun zaman sonra katılımlı olarak yapılan ilk toplantı olmasından dolayı memnuniyetini dile getiren Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu başkanı Faruk Aydın " koronavirüs tedbirleri kapsamında bir süredir toplantılarımızı video konferans yöntemiyle uzaktan yapıyorduk. Bugün ilk defa katılımlı olarak toplantımızı gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyum. Umuyorum ki 1 Temmuz itibariyle de koronavirüs tedbirlerinin biraz daha yumuşatılması ile birlikte daha fazla bir araya geleceğiz ve oda üyelerimizin en iyi şekilde hizmet almaları için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.
<< Geri   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89  İleri >>