TUTSO, TSE Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Denetiminden Geçti

Fri, 12 Jul 2024

12 Temmuz 2022 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) 'TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi' belgesi denetimlerini başarılı bir şekilde geçti.
Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından ‘TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi' belge yenileme tetkiki kapsamında Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası denetimden geçti.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 'Akredite Oda' unvanını sahip olan Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası, faaliyet ve hizmetlerinin iyileştirilmesine yönelik atılımlarına devam ediyor.
5 yıldızlı oda hizmeti veren TUTSO, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) baş denetçisi Şahap Güler Paşa tarafından gerçekleştirilen denetim sonucunda, TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi’ni yenilemeye hak kazandı.
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, "Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından daha önce yapılan TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi gözetim tetkiki denetimini başarıyla geçen odamız, şimdi de TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi'nden başarıyla geçmiştir. Bu başarıda emeği geçen tüm yönetim birimlerimize, üyelerimize, personellerimize şahsım, yönetim kurulum ve meclis üyelerimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Bankaları daha hassas olmaya davet ediyoruz

Fri, 12 Jul 2024
11 Temmuz 2024 -
TOBB Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu sosyal medya hesaplarından açıklamada bulundu.
Kara listeler dolaşımda!
Ülkemizin ufkunu karamsarlık bulutları ile kapatmak isteyenler, şirketlerimize itibar cellatlığı yapıyor.
Dedikodu kazanının ateşi harlanıyor.
Bankaları daha hassas olmaya davet ediyorum.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlarından, Aydın\'a Ziyaret

Fri, 12 Jul 2024
11 Temmuz 2024-
Turgutlu'daki esnaf ve sanatkarlar odası başkanları, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Turgutlu Tuhafiyeciler Odası Başkanı Murat Çiçekci, Kahveciler Odası Başkanı Cenk Vatansever, Fırıncılar Odası Başkanı Şahin Ek, Berberler ve Kuaförler Odası başkanı Pınar Akbaş, Tenekeciler Odası Başkanı Faruk Ulaş, Demirciler Odası Başkanı Selahattin Tekindağ, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Gökhan Yörüyen, Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun, Manavlar ve Sebzeciler Esnaf Odası Başkanı Necati Gürkıvrak, Bakkallar Odası Başkanı Ergün Çolak, yaşadığı rahatsızlık nedeniyle tedavi gören ve görevine başlayan Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim kurulu başkanı Faruk Aydın'ı ziyaret etti.
Başkan Aydın nazik ziyaretlerinden dolayı ziyaretçilerine teşekkür etti.

Unutmadık, unutmayacağız

Fri, 12 Jul 2024
11 Temmuz 1995 tarihinde 8 bin 372 Bosnalı kardeşimizin katledildiği #Srebrenitsa Soykırımı'nı 29'uncu yıl dönümünde bir kez daha şiddetle lanetliyoruz.
Şehitleri rahmetle antyor, ailelerinin acilarını paylaşıyoruz.

SGK Başmüfettişi Yavuz Kurt'tan TUTSO'ya Ziyaret

Fri, 12 Jul 2024
11 Temmuz 2024 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı SGK Başmüfettişi ziyaret etti.
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başmüfettişi Yavuz Kurt, TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın’ı makamında ziyaret etti.
TUTSO Başkanı Aydın, nazik ziyaretleri için teşekkür etti.
Ziyarette TUTSO Meclis Başkanı Yavuz Semizler ve Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Tüzün de yer aldı

Başkan Aydın'a Tariş'ten Ziyaret

Mon, 08 Jul 2024
08 Temmuz 2024
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) yönetim kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı, Aydın Tariş Pamuk Birliği Başkanı Tolga Önal ziyaret etti.
Aydın TARİŞ Pamuk ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Tolga Önal ve yönetim kurulu üyeleri, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı ziyaret etti.
Bölge tarımı ve ekonomisi üzerine görüşmelerin gerçekleştirildiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TUTSO Yönetim Kurulu başkanı Faruk Aydın, ziyaretçilerine teşekkür etti.

SMA’lı Feyyaz Alperen İçin Destek Çağrısı

Wed, 03 Jul 2024
03 Temmuz 2024 -
Turgutlulu SMA hastası Feyyaz Alperen Cantekin için Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın destek çağrısını yenileyerek, herkesi destek olmaya çağırdı.
SMA hastalığıyla mücadele eden çocuklara yardımcı olmaya devam eden ve kampanyalarına destek veren TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, Turgutlu’da yaşayan ve SMA Tip 2 hastalığı ile mücadele eden 8 yaşındaki Feyyaz Alperen Cantekin’i ailesiyle birlikte TUTSO'da misafir etmişti.
TUTSO üyelerine ve Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'a kendilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür eden Cantekin ailesi, bu zorlu yolda Feyyaz Alperen'in elinden tutup, mücadelesinde yanında oldukları için minnettar olduklarını belirtti.
SMA hastalığı ile mücadele eden Feyyaz Alperen Cantekin'in sağlığına kavuşması için başlatılan yardım kampanyasına destek olunması çağrısında bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, TUTSO olarak ellerinden gelen desteği verdiklerini, Feyyaz Alperen Cantekin'in sağlığına kavuşması için tüm halkıda desteğe beklediklerini bildirdi.
Vatandaşlar, SMA Tip 2 hastası Feyyaz Alperen Cantekin için başlatılan valilik onaylı yardım kampanyasına Feyyaz Alperen Cantekin adına açılan Türk Lirası hesabı TR230001009010667126305001, Dolar hesabı TR930001009010667126305002 ve euro hesabı TR660001009010667126305003 numaralı hesap üzerinden destek verebilecek.

TUTSO TS EN ISO 9001 - 2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi Yenilendi

Wed, 03 Jul 2024
26 Haziran  2024 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) 'TS EN ISO 9001 - 2015 Kalite Yönetim Sistemi' belgesi denetimlerini başarılı bir şekilde geçti.
Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından ‘TS EN ISO 9001 - 2015 Kalite Yönetim  Sistemi'  belge yenileme tetkiki kapsamında Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası denetimden geçti.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 'Akredite Oda' unvanını sahip olan Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası, faaliyet ve hizmetlerinin iyileştirilmesine yönelik atılımlarına devam ediyor.
5 yıldızlı oda hizmeti veren TUTSO, Türk Standardları Enstitüsü (TSE) baş denetçisi Mehmet Ali Özerdoğan tarafından gerçekleştirilen denetim sonucunda, TS EN ISO 9001 - 2015 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi’ni yenilemeye hak kazandı.
Turgutlu Ticaret  ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, "Üyelerimize en iyi hizmeti vermek için yaptığımız çalışmalar kapsamında odamız belli periyotlarda yetkili kurumlar tarafından denetlenmeye devam edilmekte. 5 Yıldızlı Akredite oda olarak verdiğimiz hizmetlerimiz, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından denetlenmiş olup, TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi'nden başarıyla geçmiştir. Bu başarıda emeği geçen tüm yönetim birimlerimize, üyelerimize, personellerimize şahsım, yönetim kurulum ve meclis üyelerimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

TUTSO'dan Turgutlu'daki Elektrik Kesintilerine Tepki

Wed, 03 Jul 2024
25 Haziran 2024 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Meclis ve Yönetim Kurulu, ilçe genelinde yaşanan elektrik sorunlarına tepki göstererek yüklenici firmayı gerekli çalışmaları yapmaya davet etti.
Yaz aylarının gelmesiyle birlikte ilçe genelinde yaşanan elektrik sıkıntısı nedeniyle özellikle sanayici, esnaf ve vatandaşların büyük sorunlar, birçok işletmenin ise maddi kayıplar yaşadığı belirtilerek, sorumluların biran önce gerekli alt yapı çalışmalarını yapması gerektiği vurgulanarak bölge milletvekillerine çağrıda bulunuldu.
AYDIN “ÇÖZÜM BULACAK BİR YETKİLİ ATANSIN”
Yaşanan sıkıntılarla ilgili olarak Turgutlu’da muhatap bulamadıklarını belirten TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın “Turgutlu’da yaşanan bu sıkıntılarla ilgili olarak derdimizi anlatabileceğimiz, sorumlu yetkili bir insan yok. Bu konuda büyük bir sıkıntı var. Firma kendi alacağına geldiğinde anında gelip, elektriği kesiyor ve gidiyor. Ama kullanıcıların mağduriyetleri konusunda hiçbir şekilde derdinizi anlatamıyorsunuz. Bu da ilçemiz için büyük bir sıkıntı. Bu konuya mutlaka el atılması lazım. Bizim üyelerimiz, sanayicilerimiz, esnaflarımız ve vatandaşlarımız mağdur durumdalar. Sanayide, konutta, tarımda her yerde elektrik var. Elektriksiz hiçbir şey olmuyor. Sanayicilerimiz yaşanan sıkıntılardan dolayı mağdur, esnafımız mağdur. Zaten sıkıntılı olan bir dönemde, bir de elektrik kesintisinden dolayı yaşanan

TUTSO Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı

Tue, 25 Jun 2024

25 Haziran 2024 -

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO), 2024 yılı Haziran ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi.

TUTSO hizmet binasında gerçekleştirilen Haziran ayı meclisi, TUTSO Meclis Başkanı Yavuz Semizler’in açılış konuşmasıyla başladı.

Yavuz Semizler’in konuşması sonrasında, 2024 yılı Mayıs ayı meclis tutanağı okunarak onaylandı.

2024 yılı Mayıs ayı mizan cetvelinin tasdiki oybirliği ile kabul edildi.

Yönetim kurulunun izahatları bölümünde açıklamada bulunan TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, odanın çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Geçirdiği trafik kazası sonrasında ilk defa odaya gelen ve çalışmalarına başlayan TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, sağlık durumu ve çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

AYDIN “ZOR GÜNÜMÜZDE YANIMIZDA OLAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

talihsiz bir trafik kazası geçirdiğini ve yaralandığını, sonrasında ise bir dizi ameliyatlar olduğunu belirten Faruk Aydın “Bu süreçte arayıp soran, destek olan, yalnız bırakmayan tüm dostlarıma buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Özellikle tedavi sürecimde ilk kaza anından itibaren beni yalnız bırakmayan TOBB Yönetim Kurulu Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na, Salihli Belediye Başkanımız Mazlum Nurlu’ya, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu başkanımız İbrahim Yüksel’e, Salihli Ticaret Borsası Genel Sekreterimiz Turan Yalçın’a, Salihli Devlet Hastanesi başhekimi ve ekibine, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Ortopedi servisi doktor ve çalışanlarına, Turgutlu Devlet Hastanesi Başhekimi ve ekibine, odamızın yönetim, meclis ve çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Şuanda tedavim devam etmekte olup, iyileşme sürecim hızla ilerlemekte. Şu an aranızda olmaktan mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum” dedi.

AYDIN “BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM”

Herkesi trafikte dikkatli olmaya davet eden Aydın “Başımıza gelmez diyoruz ama herkes trafikte dikkatli olsun. Bir anlık dalgınlıkla karşı şeride geçen araç bize çarptı ve gencecik bir kardeşimiz kazada hayatını kaybederken, ben ve yanımdaki arkadaşım yaralandı. Merhumeye Allah’tan rahmet diliyorum. Ayrıca Turgutlu’muzun sevilen isimlerinden odamız üyesi Yeminli Mali Müşavir Zaim Hasan Göncü’yü, Turgutlu’da siyasetin önemli isimlerinden Mehmet Dağdelenli’yi maalesef kaybettik kendilerine Allahtan rahmet kederli ailesine ve yakınlarına buradan bir kez daha başsağlığı diliyorum” dedi.

AYDIN “TAVİZ VERMEDEN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası’nın Akredite Oda olarak hizmet vermeye devam ettiğini ve bu kapsamda denetimlerin yetkili kurumlar tarafından yapıldığını belirten Aydın “kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeden çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu kapsamda odamız Türk Standartları Enstitüsü tarafından kalite yönetim sistemimizim işleyişi kapsamında denetlenecek. Uluslararası odalar standardın da hizmet verme anlayışımızda kaliteyi ön planda tutarak çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

<< Geri   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138  İleri >>

Hızlı İletişim

Foto Galeri

Site Haritası