Duyurular  »  Türk-Meksika İş Konseyi Toplantısı
Meksika Devlet Başkanı Enrique Pena Nieto'nun, 17 Aralık 2013 tarihinde DEİK/Türk-Meksika İş Konseyi tarafından düzenlenecek Türk-Meksika İş Konseyi Toplantısı'nı onurlandıracağı belirtilmektedir.
Yazıda devamla, Türkiye ve Meksika'nın 85 yıllık ikili ilişki tarihine rağmen, Meksika Devlet Başkanı Enrique Pena Nieto'nun Türkiye'ye resmi ziyarette bulunacak olan ilk Meksika Devlet Başkanı olacağı ifade edilerek, ziyaretin bu yönüyle ikili ilişkilerde bir dönüm noktası olacağı belirtilmektedir. Meksika Devlet Başkanı Enrique Pena Nieto'nun katılımlarıyla 17 Aralık 2013 tarihinde saat 10.30'da, İstanbul'da gerçekleştirilecek olan Türk-Meksika İş Konseyi Toplantısı'nın akabinde Meksikalı firmalar ile networking yapma imkanı da sunulacağı ifade edilmektedir.
Söz konusu etkinliğin katılımcı formu, Birliğimiz web sitesi (www.tobb.org.tr) sağ panelinde "Hizmetler" başlığı altındaki Uluslararası İş İmkanları/Yurtiçi Etkinlikler bölümünden temin edilebilmekte olup, toplantının gerçekleştirileceği mekan bilgisi tarafınıza bilahare iletilecektir.


Hızlı İletişim

Foto Galeri

Site Haritası