Üye İhtiyaç Analiz Toplantıları 5, 11 ve 12\'nci Gruplarla Devam Etti

Mon, 19 Feb 2024

19 Şubat 2024 -

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TUTSO), 'Üye İhtiyaç Analiz' toplantıları 5, 11 ve 12'nci meslek gruplarıyla devam etti.

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından üyelerle bilgi alışverişinde bulunmak, istek ve şikayetlerini dinlemek amacıyla hayata geçirilen ‘Üye İhtiyaç Analiz’ toplantıları devam ediyor.

‘Üye İhtiyaç Analiz’ toplantıları kapsamında 5, 11 ve 12'nci meslek grupları ile TUTSO hizmet binasında bulunan Elit Restoranda, Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın’ın başkanlığında kahvaltılı toplantı gerçekleştirildi.

Aydın "3 Bin 851 Üyemize Hizmet Veriyoruz"

TUTSO'nun 4 yıllık stratejik planını hazırlamak için çıktığı yolda, meslek komitesi üyelerinin, genç ve kadın girişimciler kurulunun ve üyelerin katkılarını almak için toplantılar yaptıklarını belirten Başkan Faruk Aydın, "Üyelerimizle birlikte durum değerlendirmesi yapmak, önümüzdeki dönemde yapılması gereken iş ve işlemleri oluşturmak istiyoruz. Stratejik plan, bir kurum, kuruluşun başarılı olabilmesinde bir rehberdir. Stratejik yönetim sürecinin başında, şu an nerede bulunduğumuzun tespiti çok önemli bu nedenle sizlerden çalışmaya katılım ve destek bekliyoruz.  Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası olarak, şehrimizin bugünkü ekonomik performansını sürdürülebilir kılmak, sanayiden, tarıma, ticaretten, ihracata tüm potansiyeli harekete geçirmek için paydaşları ile birlikte etkin birliktelikler sağlayarak tüm gücümüzle çalışmakta, şehrimizin en köklü ve güçlü kuruluşu olarak üyelerimize ve Turgutlu’muza hizmet etmekteyiz. Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odamızın gücü 15 meslek komitesi 9 yönetim kurulu üyesi 35 meclis üyesi 81 meslek komitesi üyesi 35 kadın girişimciler kurulu 35 genç girişimciler kurulu üyesi ve konusunda uzman 8 personeli ve 3 bin 851 toplam üyesinden gelmektedir" dedi.

Aydın "TOBB Anaokulumuz Yeni Dönemde Açılıyor"

Ergenekon Mahallesi'nde yapımı tamamlanan ve önümüzdeki eğitim döneminde faaliyete geçirilecek olan 14 milyon yatırım bedelli, 8 derslik anaokuluyla ilgili olarak bilgi veren Başkan Aydın "TUTSO olarak TOBB destekleri ile kurduğumuz Ergenekon Mahallesindeki TOBB Anaokulumuz yeni eğitim, öğretim yılında öğretime başlayacak. Yine Odamız bünyesinde Tahkim ve Arabuluculuk hizmetlerini sunmak için çalışmalarımız hızla sürüyor. Dış Ticaret hizmetleri için danışmanlık faaliyetleri yürütmek üzere yine dış ticaret ofisimizi yakın zamanda faaliyete geçireceğiz. Odamız bünyesinde pazartesi ve Cuma günleri KOSGEB bilgilendirmesi için Manisa KOSGEB’den bir uzman odamızda hizmet sunmaya başladı. Yine geçtiğimiz günlerde dijital ehliyet hizmetlerini odamızda sunmaya başladık. Ulaştırma Bakanlığının belgelendirme hizmetleri içinde çözüm noktası olmak için çalışmalar yapıyoruz" dedi.

Aydın "Turgutlu Teknoloji Geliştirme Merkezi İçin Çalışıyoruz"

Teknolojinin hayatın her anında yanımızda olduğunu ve bunun geliştirilmesi için çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Aydın, ilçeye 'Teknoloji Geliştirme Merkezi' kurulması için çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Aydın "Teknolojik gelişime önem veriyoruz. Bu nedenle Manisa CBÜ Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji fakültemiz bünyesinde İlçemizde bir kuluçka merkezi ve Teknoloji Geliştirme Merkezi kuruluşu için çalışmalara devam ediyoruz. Turgutlu’muzun tüm paydaşları ile ilçemize ait ekonomik değerlerin hayata kazandırılması için çalışıyoruz. Bu çalışmaları daha etkin kılmak üzere paydaşlarımızla görüşmeler yapıyoruz" dedi.

Aydın "Ben Yok, Biz Varız"

Aydın "Sizlerin değerli görüşleri ile yapacağımız planlamanın gelecek çalışmalarımıza etkin bir şekilde yansıması sizlerin bu çalışmaya ancak etkin katılımlarınız ile mümkün olacaktır.

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odasını yönetirken temel felsefemiz 'Ben Yok Biz Varız' oldu. Yaptığımız çalışmalarda sizlerin görüş ve önerilerini ve taleplerini alarak çalışmalarımıza yön verdik. Şimdiden katılım ve desteklerinizden dolayı teşekkür ediyor, yapılan çalışmanın hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

TUTSO Başkanı Faruk Aydın’ın konuşması sonrasında, Egeko Danışmanlık yönetici Caner Urhan'ın koordinasyonunda, grup üyelerinin sektörleriyle ilgili olarak yaşadıkları sıkıntılar ile istekleri konusunda çalışma yapıldı.

Atatürk İlkokulu\'ndan Başkan Aydın\'a Ziyaret

Mon, 19 Feb 2024
19 Şubat 2024 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) yönetim kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı, Atatürk İlkokulu eğitimcileri ziyaret etti.
Atatürk İlkokulu Müdürü İsmail Uçun ile okul öğretmenleri Ahmet Adıyaman, Rukiye Özda, Bülent Karakelle ile Derya Karakelle, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı ziyaret etti.
Okulun çalışmaları ile yurtdışı eğitim programı kapsamında Avusturya'nın Viyana şehrine yapılacak olan ziyaretlerle ilgili bilgi veren eğitimcilere, ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden TUTSO Yönetim Kurulu başkanı Faruk Aydın, başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

İçen Mimarlık & Mühendislik\'ten Başkan Aydın\'a Ziyaret

Mon, 19 Feb 2024
19 Şubat 2024 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) yönetim kurulu Başkanı Faruk Aydın, oda üyesi firmaların yetkililerini ağırlamaya devam ediyor.
İçen Mimarlık & Mühendislik sahipleri Yüksek Mimar Güzide İçen Kasap ve İnşaat Yüksek Mühendisi Mesut İçen, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TUTSO Yönetim Kurulu başkanı Faruk Aydın, ziyaretçilerine teşekkür etti.

Emniyet Müdürü Aktaş\'tan, Başkan Aydın\'a Ziyaret

Fri, 16 Feb 2024
15 Şubat 2024 -
Manisa İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'a iadei ziyarette bulundu.
Manisa İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'a iade-i ziyarette bulundu.
Ziyarette Turgutlu İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Dursun'da yer aldı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TUTSO Yönetim Kurulu başkanı Faruk Aydın, emniyet müdürü Aktaş'a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Salihli Tariş Pamuk Birliği\'nden, Başkan Aydın\'a Ziyaret

Fri, 16 Feb 2024
16 Şubat 2024
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) yönetim kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı, Salihli Tariş Pamuk Birliği Başkanı Zeki Ertuğrul
ziyaret etti.
Salihli Tariş Pamuk Birliği Başkanı Zeki Ertuğrul, Asbaşkan İsmail Eryılmaz, Müdür Güven Kaya ile Hatie Kaya, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı ziyaret etti.
Bölge tarımı ve ekonomisi üzerine görüşmelerin gerçekleştirildiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TUTSO Yönetim Kurulu başkanı Faruk Aydın, ziyaretçilerine teşekkür etti.

TUTSO\'da Üye İhtiyaç Analiz Toplantıları 3 ve 4\'üncü Gruplarla Devam Etti

Thu, 15 Feb 2024
15 Şubat 2024 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TUTSO), 'Üye İhtiyaç Analiz' toplantıları 3 ve 4'üncü meslek gruplarıyla devam etti.
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından üyelerle bilgi alışverişinde bulunmak, istek ve şikayetlerini dinlemek amacıyla hayata ‘Üye İhtiyaç Analiz’ toplantıları devam ediyor.
‘Üye İhtiyaç Analiz’ toplantıları kapsamında 3 ve 4'üncü meslek grupları ile TUTSO hizmet binasında bulunan Elit Restoranda, Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın’ın başkanlığında kahvaltılı toplantı gerçekleştirildi.
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası'nın geçtiğimiz yıllarda hayata geçirdiği projeler ve çalışmalarıyla ilgili olarak üyeleri bilgilendiren TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın “2024 – 2027 yılı stratejik planlama çalışmaları kapsamında ‘Üye İhtiyaç Analiz’ toplantılarımız kapsamında 15 meslek grubumuzun üyeleriyle bilgi alışveriş toplantılarına devam ediyoruz. Üyelerimizin istekleri ve şikayetlerini öğrenip, konuyla ilgili olarak neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunuyor, konuyu ilgili mercilere iletmek için çalışmalar gerçekleştiriyoruz" dedi.
TUTSO Başkanı Faruk Aydın’ın konuşması sonrasında, Egeko Danışmanlık yönetici Caner Urhan'ın koordinasyonunda, grup üyelerinin sektörleriyle ilgili olarak yaşadıkları sıkıntılar ile istekleri konusunda çalışma yapıldı.

TUTSO\'da \'Üye İhtiyaç Analiz\' Toplantıları Başladı

Tue, 13 Feb 2024

 14 Şubat 2024 -

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TUTSO), geçtiğimiz yıllarda ilkini gerçekleştirdiği 'Üyelerimizi Dinliyoruz' etkinlikleri 'Üye İhtiyaç Analiz' toplantılarıyla devam ediyor.

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından üyelerle bilgi alışverişinde bulunmak, istek ve şikayetlerini dinlemek amacıyla hayata geçirilen 'TUTSO Üyelerini Dinliyor' toplantıları ‘Üye İhtiyaç Analiz’ toplantılarıyla devam ediyor.

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO), 2024 - 2027 yıllarına ait stratejik planlama çalışmaları kapsamında, 15 Meslek Komitesi’nin temsilcileriyle yapılan toplantının ardından şimdi de üyelerle toplantılar gerçekleştiriliyor.

‘Üye İhtiyaç Analiz’ toplantıları kapsamında ilk toplantı, TUTSO hizmet binasında bulunan Elit Restoranda, Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın’ın başkanlığında kahvaltılı olarak gerçekleştirildi.

TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın “Oda üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daha önce hayata geçirmiş olduğumuz ‘Üyelerimizi Dinliyoruz’ etkinliğimizi, 2024 – 2027 yılı stratejik planlama çalışmaları kapsamında ‘Üye İhtiyaç Analiz’ toplantıları olarak bu yılda devam ettiriyoruz. Üyelerimizin istekleri ve şikayetlerini öğrenip, konuyla ilgili olarak neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunuyor, konuyu ilgili mercilere iletmek için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda ilkini gerçekleştirmiş olduğumuz toplantılarımızın hayırlı olmasını diliyorum. 15 Meslek Komitemizin üyeleri ile grup grup gerçekleştirecek olduğumuz toplantılarımıza üyelerimizin katılmalarını rica ediyoruz” dedi.

TUTSO Başkanı Faruk Aydın’ın konuşması sonrasında, Egeko Danışmanlık yönetici Caner Urhan'ın koordinasyonunda, grup üyelerinin sektörleriyle ilgili olarak yaşadıkları sıkıntılar ile istekleri konusunda çalışma yapıldı.

2024 Yılında Türkiye Ekonomisinde Olası Riskler ve Fırsatlar Paneli

Tue, 13 Feb 2024
13 Şubat 2024

Sayın Üyemiz,

Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi tarafından odamıza iletilen yazıda 27 Şubat 2024 tarihinde ‘2024 Yılında Türkiye Ekonomisinde Olası Riskler ve Fırsatlar’ konusunda panel verileceği bildirilmektedir.

Yer : Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu
Moderatör; Mali Hukuk Öğretim Görevlisi, DFK İnternational Audit And Tax Law Office Prof. Dr. Keramettin Tezcan
Konuşmacı; Dokuz Eylül Üniversitesi İİBF Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yaşar Uysal
Konuşmacı; SOCAR Türkiye Rafineri ve Petrokimya İş Birimi Pazarlama Müdürü Dr. Mevlüt Çetin
Tarih: 27 Şubat 2024
Saat: 15.00 - 17.00

Turgutlu Kadınlar Kulübü Derneği\'nden Başkan Aydın\'a Ziyaret

Tue, 13 Feb 2024
12 Şubat 2024 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) yönetim kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı, Turgutlu Kadınlar Kulübü Derneği ziyaret etti.
Turgutlu Kadınlar Kulübü Derneği Başkanı Alev Güzel, Başkan Yardımcısı Elif Aydın Çelik ve Yönetim Kurulu üyeleri, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TUTSO Yönetim Kurulu başkanı Faruk Aydın, ziyaretçilerine teşekkür etti.

Hayal Çınar\'dan Başkan Aydın\'a Ziyaret

Tue, 13 Feb 2024
12 Şubat 2024 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) yönetim kurulu başkanı Faruk Aydın'ı, Muhtar Adayı ziyaret etti.
Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı Hayal Çınar, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası'nda Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı ziyaret etti.
Aydın ziyaretçilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, çıktığı yolda başarılar diledi.
<< Geri   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109  İleri >>