TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın\'dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Wed, 23 Nov 2022
24 Kasım 2022 - Salı
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
    TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Aydın mesajında, öğretmenliğin, gücünü sevgiden alan, dünyanın en kutsal ve en saygın mesleği olduğunu belirtti.
    Aydın, "Topluma şekil veren, yön verenlerin başında öğretmenlerimiz gelir. Çocuklarımızın başarısında, vasıflı bireyler olarak toplumda yer almasında en büyük pay onlarındır. Eğitime ve eğitimcilere yapılan yatırım asla zarar etmez. Yüzyıllar boyu bu bilinçle hareket eden toplumumuzda o nedenle öğretmenlik mesleği çok sevilmiş ve adeta kutsanmıştır. ‘Bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum’ anlayışını içselleştirmiş bir millet, eğitimi de öğretmenlerini de baş tacı eder.
Unutmayalım ki, öğretmenlerimize verdiğimiz değer, bizim kendimize ve ülkemize biçtiğimiz değerdir. İyi yetişmiş donanımlı öğretmenlerin yetiştireceği yeni nesiller, toplumu medeniyet yarışında en ileri götürecek gücümüzdür.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de belirttiği gibi, toplumun düşmanı olan cehaleti ancak öğretmenler yok eder. Onun için geçmişi öğreten öğretmenlerimiz, geleceğimizin de asıl kurucuları konumundadır.
    Öğretmenlerin eserleri, yetişmiş insanlardır. Bu ülkeyi yönetenlerdir, sanatçılardır, bilginlerdir, sporculardır, işadamlarıdır, işçidir, köylüdür, memurdur.
    Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve saygı ile anıyor, emekli ve görevinin başında bulunan değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum" dedi.

Başkan Aydın Ziyaretçilerini Ağırladı

Tue, 22 Nov 2022
18 Kasım 2022 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) yönetim kurulu Başkanı Faruk Aydın, ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.
Manavgat Ticaret Odası yönetim kurulu başkanı Seydi Tahsin Güngör, Turgutlu Devlet Hastanesi Başhekim yardımcısı Mahmut Ali Osman Eryılmaz ve ilçemizin eğitimdeki önemli isimlerinden Tahsin Bozkurt, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TUTSO Yönetim Kurulu başkanı Faruk Aydın, ziyaretçilerine teşekkür etti.
Ziyarette TUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nazım Balyapan'da yer aldı.

Turgutlu Devlet Hastanesine ultrasonoğrafi cihazı kazandırıldı

Mon, 14 Nov 2022
11 Kasım 2022 -


Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TUTSO), STK'lar ve hayırseverlerin girişimleri ile Turgutlu Devlet Hastanesine ultrasonoğrafi cihazı kazandırıldı.
Turgutlu Devlet Hastanesine Kadın doğum polikliniğinde kullanılacak mindray marka doppler ultrasonoğrafi cihazı ile gebelik takibi, kadın hastalıkları, erken teşhis – tedavi ve riskli gebelik takiplerinin yapılacağı öğrenildi.
Cihazın hizmete girmesi nedeniyle düzenlenen törende Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Faruk Aydın, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun, Ticaret Borsası Başkanı Selçuk Temel, Ertan Un ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. sahibi Ertan Uysal’a teşekkür plaketi verildi.
Daha önceki katkılarından dolayı Bulvar Unlu Mamulleri - Restoran sahibi Mümtaz Dündar'a da plaketi takdim edildi.
Törende Turgutlu Sağlık Hizmetleri Yaptırma Yaşatma Geliştirme Derneği Başkanı Cengiz Çıkıkcı, Başhekim Op.Dr. Murat Özşahin’in yanı sıra hastane yöneticileri de yer aldı.
Başhekim Op.Dr. Özşahin, büyük katkıları için dernek başkanı Cengiz Çıkıkcı’ya ve oda başkanları ve hayırsever Uysal’a teşekkür ederek, “Kadın Doğum Polikliniğinde günlük ortalama 100 hastaya hizmet verecek olan ultrasonoğrafi cihazı ile gebelik takibi, kadın hastalıkları, erken teşhis-tedavi  ve riskli gebelik takipleri yapılarak, hizmet kalitemiz artırılacaktır.” dedi.
TUTSO Başkanı Faruk Aydın ise, “Hastanemiz başhekimi Özşahin ve dernek başkanı Cengiz Çıkıkcı’nın isteği üzerine biz paydaşlar olarak yardım etmek asli görevimizdi. Her zaman yardım etmeye hazırız. Biz hayra vesile olduk. İnşallah hastanemizi daha modern hale getireceğiz. Plaket için teşekkür ediyoruz. Cihazın hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.” diye konuştu.

Başkan Aydın\'a İrem Nur Bebeğin Ailesinden Teşekkür Ziyareti

Mon, 14 Nov 2022

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, Turgutlulu SMA hastası İrem Nur bebeğin ailesini misafir etti.

 SMA Tip 1 hastası İrem Nur bebek için başlatılan kampanya, 19 aylık süreç sonunda tamamlandı.

İrem Nur’un tedavisi için gerekli olan yaklaşık 34 Milyon lira toplandı ve tedavi süreci öncesinde annesi Ceylan Çakto, verdiği desteklerden dolayı TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın’ı ziyaret etti.

 Başkan Aydın, “Elimizden geldiğince destek verdiğimiz İrem Nur Bebeğimizin biran önce tedavisini olup, aramıza dönmesini arzuluyoruz. Kampanyaya katılıp destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Manisa CBÜ\'den Başkan Aydın\'a Ziyaret

Wed, 09 Nov 2022
09 Kasım 2022 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) yönetim kurulu Başkanı Faruk Aydın,Manisa Celal Bayar Üniversitesi fakülte ve MYO yöneticilerini ağırladı.
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nevzat Onat, Dekan Yardımcısı Doçent Doktor İbrahim Fadıl Soykök, Dekan Yardımcısı Doçent Doktor Kıvanç Başaran, Turgutlu Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doçent Doktor Ersin Aslan, Fakülte Sekreteri Şenol Berber ile ilçemiz iş insanlarından Sevda Özşirin Akşam, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TUTSO Yönetim Kurulu başkanı Faruk Aydın, ziyaretçilerine teşekkür etti.
Ziyarette TUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Nazım Balyapan, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Hakan Cebe, Yönetim Kurulu Üyelerimiz İsmail Ulcay ile Mustafa İlhan Demirel ve Genel Sekreter Nevzat Avcı'da yer aldı.

CHP İl Başkanı Balaban\'dan Başkan Aydın\'a Ziyaret

Wed, 09 Nov 2022
08 Kasım 2022 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) yönetim kurulu Başkanı Faruk Aydın, CHP İl Başkanını ağırladı.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  İl Başkanı Semih Balaban, Turgutlu İlçe başkanı Hüseyin Oğuz ve İl yöneticisi İsmail Çalışkan, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TUTSO Yönetim Kurulu başkanı Faruk Aydın, ziyaretçilerine teşekkür etti.

Başkan Aydın\'a CHP Turgutlu İlçe Yöneticilerinden Ziyaret

Wed, 09 Nov 2022
07 Kasım 2022 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) yönetim kurulu Başkanı Faruk Aydın, CHP Turgutl İlçe Teşkilatı yöneticilerini ağırladı.
Cumhuriyetçi Halk Partisi (CHP) Turgutlu İlçe Başkanı Hüseyin Oğuz ve yönetimi, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TUTSO Yönetim Kurulu başkanı Faruk Aydın, ziyaretçilerine teşekkür etti.

Başkan Aydın Ziyaretçilerini Ağırladı

Wed, 09 Nov 2022
02 Kasım 2022 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) yönetim kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı, ziyaretçilerini ağırladı.
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Rıfat Yücel Irmak, SGK şefi İsmail Parlak,  Garanti Bankası Bölge Müdürlüğü Tarım Yönetmeni Hakan Bedri Alkan,  Garanti Bankası Genel  Müdürlük Tarım Uzmanı Emre Demirel, Garanti bankası Turgutlu Şube Müdürü Koray Satılmış, Garanti Bankası Turgutlu Şubesi orta ve büyük işletmeler portföy yöneticisi Özlem Güney, Şehit Anıl Barış Çetin Mesleki ve Teknik anadolu lisesi müdürü Cüneyt Aybey, Müdür Yardımcıları Burçak Bilaloğlu, Cihan Solak ve Sezgin Selayet, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TUTSO Yönetim Kurulu başkanı Faruk Aydın, ziyaretçilerine teşekkür etti.

TEB\'den TUTSO Başkanı Aydın\'a Ziyaret

Wed, 09 Nov 2022
02 Kasım 2022 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) yönetim kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı, TEB yöneticileri ziyaret etti.
Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Turgutlu Şube Müdürü Remzi Öztürk, Kobi Müşteri İlşikileri Yöneticisi Oğuzhan Kılıç ile Tarım Portföyü Onur Üner, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TUTSO Yönetim Kurulu başkanı Faruk Aydın, ziyaretçilerine teşekkür etti.

Ahmetli İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Mühendislerinden Ziyaret

Wed, 09 Nov 2022
01 Kasım 2022 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) yönetim kurulu Başkanı Faruk Aydın, ziyaretçilerini ağırlamaya devam etti.
Ahmetli İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünden görevli ziraat mühendisi Soner Tetik ve Raşit Erkavuncu, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TUTSO Yönetim Kurulu başkanı Faruk Aydın, ziyaretçilerine teşekkür etti.
Ziyarette TUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Edip Artun'da yer aldı
<< Geri   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90  İleri >>