HABERLER  »  TUTSO TS EN ISO 9001 - 2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi Yenilendi

TUTSO TS EN ISO 9001 - 2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi Yenilendi

26 Haziran  2024 -
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) 'TS EN ISO 9001 - 2015 Kalite Yönetim Sistemi' belgesi denetimlerini başarılı bir şekilde geçti.
Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından ‘TS EN ISO 9001 - 2015 Kalite Yönetim  Sistemi'  belge yenileme tetkiki kapsamında Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası denetimden geçti.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 'Akredite Oda' unvanını sahip olan Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası, faaliyet ve hizmetlerinin iyileştirilmesine yönelik atılımlarına devam ediyor.
5 yıldızlı oda hizmeti veren TUTSO, Türk Standardları Enstitüsü (TSE) baş denetçisi Mehmet Ali Özerdoğan tarafından gerçekleştirilen denetim sonucunda, TS EN ISO 9001 - 2015 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi’ni yenilemeye hak kazandı.
Turgutlu Ticaret  ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, "Üyelerimize en iyi hizmeti vermek için yaptığımız çalışmalar kapsamında odamız belli periyotlarda yetkili kurumlar tarafından denetlenmeye devam edilmekte. 5 Yıldızlı Akredite oda olarak verdiğimiz hizmetlerimiz, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından denetlenmiş olup, TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi'nden başarıyla geçmiştir. Bu başarıda emeği geçen tüm yönetim birimlerimize, üyelerimize, personellerimize şahsım, yönetim kurulum ve meclis üyelerimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.


Hızlı İletişim

Foto Galeri

Site Haritası