HABERLER  »  Turgutlu Emniyet Müdürlüğü'nden Başkan Aydın'a Ziyaret

Turgutlu Emniyet Müdürlüğü'nden Başkan Aydın'a Ziyaret

6 Nisan 2024 -

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) yönetim kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı, İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli ziyaret etti.
Türk Polis Teşkilatımızın 179. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla gerçekleştirilen Polis haftası münasebetiyle Turgutlu İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Dursun, Komiser yardımcısı Sevda Arslanlar, Polis Memurları Ayça Aydemir ve Nevzat Özalp, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TUTSO Yönetim Kurulu başkanı Faruk Aydın, ziyaretçisine teşekkür ederken teşkilatın kuruluş yıl dönümünü kutladı.
Aydın "179 yıldır olduğu gibi bugün de aynı gayretle en zor şartlarda dahi milletimizin huzuru ve güvenliği için çalışan Türk Polis Teşkilatımızın mensupları, bu kutsal mesleğin güçlü koruyucuları, kahraman polislerimiz yürüttükleri görevleriyle en büyük takdiri hak etmektedirler.
10 Nisan 1845 yılında Polis Nizamnamesi adıyla kurulan Türk Polis Teşkilatında görev alan kıymetli ve donanımlı polislerimiz, toplumumuzun güvenliği için gecesini gündüzüne katarak, büyük bir özveri ve sağduyuyla ülkemizin dört bir yanında gayretle çalışmaktadırlar. Ülkemizde de görülen koronavirüs hastalığının yarattığı bu sıkıntılı zamanlarda da, yine görevleri başında sağlığımız ve her türlü tehlikelere karşı amansız bir mücadele göstererek bizleri koruyup kollamakta, olağanüstü bir güçle çalışarak sorumluluklarını layıkıyla yerine getirmektedirler.
Türk Polis Teşkilatı’mızın kuruluşunun 179. Yıldönümünü ve Polis Haftası’nı kutluyor, gerektiğinde canları pahasına mesleğini icra eden, görevi başında şehit olan emniyet mensuplarımızı minnet ve saygıyla anarak tüm polislerimize gösterdikleri özverili çalışmaları için de gönülden teşekkür ediyor başarılar diliyorum" dedi.


Hızlı İletişim

Foto Galeri

Site Haritası