Haberler  »  ODAMIZDAN HİSARCIKLIOĞLU NA ZİYARET

ODAMIZDAN HİSARCIKLIOĞLU NA ZİYARET

03.04.2018 - Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti. 

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Faruk Aydın, “Bugün yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla beraber Sayın Başkanımızı ziyarete geldik. Biliyorsunuz TOBB’da Rifat Başkan bizim olmazsa olmazlarımızdan bir tanesi. Bizler Turgutlu TSO olarak Başkanımın çizdiği yoldan giderek, bu zamana kadar yapılmayanları yaptık. Girişimcilik konusunda Türkiye birincisi olduk. Bize bu azmi veren Sayın Başkandı. Odalarımız itibar kazandı. Hiçbir hak, huzur almadan gönül rızası ile çalışan üyelerine sahip çıkan bir kurum haline geldik. Tabi ki bu kurum Türkiye’de ki en büyük STK’lardan bir tanesi. O yüzden bulunduğumuz makamları iyi kullanarak, bulunduğumuz yerel yönetimlerde üyelerimize faydalı olmaya çalışıyoruz” dedi.

Turgutlu’nun çok büyük bir ilçe olduğunu belirten Aydın, “Tarımı ve sanayisi ile çok güçlü bir ilçe. Bizde buranın temsilcisi olarak üyelerimize ve bulunduğumuz iş adamlarına sahip çıkmak için buraya aday olduk ve sağolsun Turgutlu halkı bizi severek, canı gönülden karşımıza hiçbir aday çıkmadan, bizim başarımıza leke kondurmadan, bizim başarımıza başarı ekleyerek, devam etmek istiyoruz. Turgutlu artık ufku açık bir ilçe. Tabi ki Manisa ve İzmir’e yakınlığından dolayı il olamıyor ama Turgutlu biraz önce ifade ettiğim gibi Tarımı ile çok güçlü bir ilçe. Bizlere sahip çıkan TOBB ve başta Rifat Bey olmak üzere yönetimine de çok teşekkür ediyoruz. Onlarında gayretiyle biz bu başarıları yakaladık. Çünkü baştaki insanların dik duruşu bizlere örnek oldu. Bizde onları kendimize örnek alarak inşallah bundan sonraki yıllarda da bu böyle devam edecek. Ama şu önemli insanlar sevildiği yerde hizmet etmek ve hizmetin karşılığında sevgi almak ister. Biz bunlara layık olduk ve o yüzden bizi başkan seçtiler. Ben çok teşekkür ediyorum Turgutlu halkına. Bugünde Sayın Başkanımızı ziyaret ettik. Kendisi ile yine görüştük. Onun en büyük özelliğinden birisi seçilen insanlara sahip çıkmasıdır. Bu da bizim için çok önemlidir. O bize değer verdikçe, onun sevgisi bizim aramızda çok büyüktür. Başkanıma çok teşekkür ediyorum ve en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.