HAKKIMIZDA  »  Genç Girişimciler Kurulu

1.

Sadık Başeskici

Sadıklar Tekstil Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi.

2.

Onur Tekindağ

Dost Ticaret Telekomünikasyon Ve İletişim Dayanıklı Tüketim Malları Hırdavat Gıda Lokanta İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi.

3.

Fatih Çetinkaya

Çetinkaya Yedek Parça Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi.

4.

Hasan Namlı

Sedef Kuyumculuk Hasan Namlı

5.

Aydın Şarlar

Eymen Et Aydın Şarlar

6.

Hasan Balyapan

Balyapan Orman Ürünleri,Mobilya,Gıda,Tarım,İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

7.

Burak Ersoy

Ersoy Meşrubat Alkollü Alkolsüz İçecekler Sigara Gıda Motorlu Araçlar Pazarlama Komisyon Endüstri Dağıtım Bakım Servis Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi

8.

Mustafa Emin Dilek

Dilek Kuyumculuk Ve Turizm Sanayi Lokantacılık Ve Akaryakıt Tesisleri İthalat İhracat Limited Şirketi

9.

Ziya Altınakan

Ziya Altınakan Durak Tente

10.

Kadir Celiloğlu

Öz-Gür Blok Kadir Celiloğlu

11.

Engin Dinçtoygar

Engin Kıvanç Dinçtoygar Set Ofset Matbaacılık

12.

Şevki Atman

Gamalı Köftecisi Şevki Atman

13.

Mehmet Şefik Macuncuoğlu

Mehmet Şefik Macuncuoğlu

14.

Onur Tiryaki

Onur Tiryaki

15.

Yunus Oğan

Asiller Deri Dayanıklı Tüketim Malları Halı-Kilim Mobilya Ev Tekstili Ve Tekstil İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

16.

Ahmet Biryiğit

Biryiğit Hayvancılık Tarım Ürünleri İnşaat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

17.

Kemal Çevikarabacı

Başak Pulverizatör Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

18.

Önder Dirik

Dirik Gıda Hayvancılık Nakliyat İnşaat Ve İnşaat Malzemeleri Turizm Madencilik İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

19.

Ersin Kaya

Eren Ekvator Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Tekstil Konfeksiyon Gıda Ve Turizm Eğitim Hizmetleri Makina İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi.

20.

Faik Nart

Umut Pvc Ve Alüminyum Demir Doğrama Faik Nart

21.

Mustafa Günel

Mmg Blok Tuğla İnşaat Emlakçılık Bilişim Hizmetleri Nakliyat Gıda Tarım Hayvancılık İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

22.

Salih Erdoğan

Erhan Müteahhitlik Hayvancılık Gıda İnşaat Nakliyat Petrol Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

23.

Serkan Erdoğan

Erhan Müteahhitlik Hayvancılık Gıda İnşaat Nakliyat Petrol Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

24.

Aykan Şen

Şen İçecek Temizlik Ürünleri Gıda Petrol Turizm Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi.

25.

Fatih Köse

Fatih Köse Fatih Pen

26.

Cemal Şirinbaş

Şirinbaş Tarımsal Sulama İnşaat Taahhüt Hayvancılık Tarım Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi.

27.

Halit Çamurcu

Özel Üye

28.

Sertaç Cantekin

Özel Üye

29.

Tolga Özel

Özel Üye

30.

Kemal Eren

Özel Üye

31.

Toygun Demirdöver

Özel Üye

32.

İrfan Aşkın

Özel Üye